Jedenáct statečných

14.09.2009 22:57

Když vystoupilo béčko z autobusu, áčko totiž pokračovalo dál do Valašských Klobouků, domácí si ihned spočítali, že budou mít na lajně výhradně "svoje lidi". Bylo nás pouze jedenáct hráčů do pole, bez náhradníků, bez vedoucího mužstva, bez člověka, který by vzal praporek. O trenérovi nemá cenu ani pomyslet. Takže jsme sklidili u domácích lehký posměch a šlo se na plac.

Ale posměch se brzy proměnil v zírání a uznání i těch nejskalnějších fandů Senice, protože rezerva brala tři body zcela po zásluze. Rozhodčí Václavík dal domácím "poviných" 5%, oba pomezní po 50%, ale to naše hráče spíš motivovalo. Když Petr Markl vstřelil po půlhodině hry z přímáku vedoucí branku, ještě více nás to nakoplo a některé akce stály opravdu za to. V 64. minutě přidal Matty druhého fíka po křižné střele a vypadalo to na hotovou věc. Jenže tentýž hráč vyrobil o dvě minuty později minelu a Brzda byl bez šance - 1:2. Slibné příležitosti naopak nevyužili  Petr Cahlík a Matty a tak musel přijít trest. Standardka, neobsazený hráč na zadní tyči a bylo vyrovnáno – 2:2. Zbývajících deset minut do konce se už domácí na nic nezmohli. Naopak béčko zkušeně drželo míč a po další standardní situaci v 87. minutě zahrávané Mattym se hlavou prosadil Zbyněk Konvičný - krásný angličan s pomocí tyčky. Radost z výhry trochu kalila nešťastná prohra áčka, ale takový je už fotbal.

Valašská Senice : SK Hrachovec „B“ - 2:3 (0:1)

Branky:

33. Markl, 64. Matůš, 87. Konvičný

Zvlášní pochvalu zaslouží:

Tomáš Brázdil, Míra Košárek, Petr Markl, Míra Vašát, Tomáš Janošek, Zbynďa Konvičný, Radek Matůš, Martin Fabian, Honza Skalka, René Janošek a Petr Cahlík

střelec branky Radek Matůš, tentokrát na fotografii z finále letního poháru v Kladerubách

 

(ReJ, PeM)

—————

Zpět