Kdo nehraje, nevyhraje!

24.08.2010 09:06

Rezerva Hrachovce přivítala na svém hřišti rezervu Vsetína. Již v 9. minutě dostal Hrachovec tvrdý úder v podobě první inkasované branky. Soupeř šel po sporné ofsajdové situaci sám na Láďu a bylo to 0:1. Od té chvíle připomínal tým Hrachovce (až na pár jedinců), že zápas se hraje spíše pro žízeň než pro výsledek. V 19. minutě Vsetínští po dlouhém autu do malého vápna přesně usměrnili míč do hrachovecké brány a bylo to 0:2. Ve 23. minutě postupoval opět sám hráč Vsetína na Láďu a bezchybnou střelou zvýšil na 0:3. V 36. minutě po chybě Milana Paličky hosté zvýšili již na 0:4. Hrachovec byl zralý na ručník a tak uvítal, že rozhodčí ukončil první poločas již ve 42. minutě.
Druhý poločas začali domácí s taktikou: více bránit, nedostat další gól a pokusit se udělat ještě něco s výsledkem, aby zápas neskončil úplným fiaskem. Vsetín měl opět převahu. Domácí ale zlepšili svoji hru a bylo vidět, že dělají vše pro to, aby nedostali další branku. Bohužel v 58. minutě po přímém kopu neuhlídal soupeře Luboš Vašát a bylo to 0:5. Od té chvíle hosté trochu polevili a to pomohlo Hrachovci alespoň trochu korigovat výsledek. V 65. minutě Marek Jež vyškolil u rohového praporku jednoho z obránců, zatáhl míč do šestnáctky, přesně nahrál na vzdálenou tyč Petru Cahlíkovi a ten se do prázdné brány nemýlil. Hned v 68. minutě ze stejného místa opět Marek Jež nacentroval Petru Cahlíkovi míč na hlavu a ten krásnou trefou do šibenice stanovil konečný výsledek na 2:5.

Hrachovecké béčko prohrálo a může poděkovat jen svému brankáři, že spoustou skvělých zákroků nedovolil soupeři zvítězit mnohem větším rozdílem. Na druhé straně je potřeba zkritizovat špatnou hru některých posil z áčka a většiny hráčů béčka a nezodpovědný přístup jednoho hostujícího hráče. Hlavně chyběla chuť bojovat!!!

Pokud někteří zapomněli, tréninky jsou v úterý a čtvrtek v 17:30 hodin!!!

SK Hrachovec "B" : Vsetín "B" - 2:5

 

Další fotografie z utkání na Rajče.

 

(S.V. KORY, PeM)

—————

Zpět