Košova "boží" ruka odstartovala obrat v zápase

29.03.2010 21:28

 

 

Po A týmu začala jarní sezóna i pro Béčko. To čekal nepříjemný soupeř a ještě více nepříjemné hřiště. Na hrbolatém terénu se hrál fotbal nevalné kvality, ale divák se určitě nenudil. Osm branek, emoce, chyby rozhodčího i závěrečné drama se šťastným koncem pro hrachovecké barvy.

Úvod patřil domácím a ti šli také do vedení poté, co si Brzda vybral slabší chvilku – 1:0. Jenže Béčku se dařily standardky, zejména rohové kopy. Roh číslo 1, centruje Matty a Zbyňa Konvičný hlavou vyrovnává - 1:1. Ovšem domácí jdou vzápětí také po rohu znovu do vedení – 2:1. Roh číslo 2, centruje Matty a hlavička Petra Cahlíka končí v síti -2:2.  A jde se do kabin.

Po změně stran pomalu domácím docházejí síly, přesto se ještě jednou ujímají vedení. Sudí Chlevišťan jim přímo daruje pokutový kop. Hráč Byniny vracel míč evidentně už za postranní čarou a domácí také nic nenamítali. Koša proto chytil míč do ruky a jal se ho podat Brzdovi, aby zahrával odkop od brány. Až potud nic divného, kdyby si rozhodčí Chlevišťan nezahrál na pana důležitého a neodpískal na Hrachovec penaltu. Následné pozdvižení bylo na místě a vážně visela ve vzduch hrozba inzultace. Nepomohla ani přímluva pomezního Vlastě Vaigla a Bynina tak šla po proměněné penaltě opět do vedení - 3:2. Naštěstí naposled a ne na dlouho. Roh číslo 6, centruje Renda Janošek a hlava Zbyňka Konvičného  je opět nechytatelná - 3:3. A to nebylo vše. Soupeř naprosto odpadnul, do konce zbývalo pár minut, když Petr Cahlík zatáhnul míč po levé straně až do vápna a našel přesně Tomáše Janoška a ten z první trefil přesně - 3:4. Hektický závěr vyšperkoval ukázkovým lobem Peří a pátý gól udělal definitivní tečku za utkáním.

Tříbodový zisk a zaváhání Polic katapultoval Hrachovec znovu na první místo v tabulce.

Bynina : SK Hrachovec "B" – 3:5

Sestava:

Brázdil Tomáš, Košárek Miroslav, Volek Stanislav, Hruška Michal, Janošek Tomáš, Konvičný Zbyněk, Melichařík Petr, Matůš Radek, Skalka Jan, Janošek René, Cahlík Petr, Fabián Martin, Vašát Miroslav, Vykydal Martin

 

(ReJ, PeM)

 

—————

Zpět