Letní pohár putuje do Hrachovce

19.08.2009 21:50

K finálovému zápasu letního poháru 2009 jsme zavítali do Kladerub.

První poločas jsme měli převahu, ale brankových příležitostí bylo pramálo. Vránovi i Ježovi zamával velmi špatný rozhodčí Žilinský ofsajd a Adamík v dobré pozici míč zašlápl. Kdyby měl kolíky, možná by míč píchnul, jak byl totálně podhuštěný. Domácí bojovali na hranici svých možností a naši hráči nebyli schopni něco kloudného vymyslet.

Po třiceti vteřinách druhého poločasu Mičkal vybojoval míč a Vrána z velkého úhlu poprvé trefil – 0:1. Po pěti minutách centroval z levé strany Matůš a Libor Vrána se z voleje nemýlil – 0:2. Od tohoto okamžiku byla na domácích patrná obrovská úleva, že je o osudu zápasu v podstatě rozhodnuto, ač v jejich neprospěch.  V 54. minutě ztratil míč Matůš. V euforii hrál na housle, ale ještě to neumí. V 58. minutě přispěl svou trochou do mlýna Mičkal, když pěknou střelou provětral rukavice domácího gólmana. Za zmínku stojí 65. minuta a tyč Libora Vrány.  V 69. minutě po rohovém kopu Libora Vrány trefuje do černého Marek Jež – 3:0. V 73. minutě se pěkně uvolnil Adamík, ale střelu zblokoval jeden z obránců na roh. V 74. minutě už Martin Vaigl asi oslavoval, přestal hrát a jeden z domácích trefil tyč Ládikovy branky. Následně ale Radek Vaigl propálil vše, co stálo v cestě – 4:0. Minutu na to uvolnil Konva Adamíka a ten trefil výstavně – 5:0. V 85. minutě podepsal konečný účet zápasu Adamík po nahrávce Tvarůžka – 6:0.

Finále letního poháru s účastníkem IV. třídy jsme sehráli se ctí a hráčům lze poděkovat za odvedenou práci, zejména ve druhém poločase.

TJ Kladeruby : SK Hrachovec - 0:6

Sestava:

Vaigl Vladimír, Mičkal Lubomír, Adamík Radek, Matůš Radek, Volek Stanislav, Jež Marek, Konvičný Martin, Fabian Martin, Vrána Libor, Tvarůžek Jiří, Vaigl Martin, Vaigl Radek

 

(DuJ, PeM)

—————

Zpět