Lokomotiva už zase jede

09.08.2010 19:54

Domácí věděli, že k nim přijíždí jeden z nejbohatších a nejkvalitnějších klubů v okrese a proto povolali do zápasu zkušené borce Marka Ježe, Vojtu Mizeru, Radka Vaigla a Zbyňka Konvičného. Ve stoperské dvojici se objevila i nová postava v podobě důrazného a technicky dobře založeného hráče z Poličné Milana Paličky, který je v Hrachovci na půlročním hostování.

K prvnímu zápasu v novém kabátě okresního přeboru přistoupilo mužstvo SK Hrachovce "B" proti hráčům z Kateřinic velmi zodpovědně a disciplinovaně. Prvních deset minut hrály oba týmy opatrně, jako by se vzájemně seznamovaly, ale potom se obě mužstva rozjela a hrál se výborný fotbal, ze kterého museli mít fanoušci radost. Hrachovec zahodil v prvním poločase devět šancí. Postupně mohli dát gól Z. Konvičný, R. Vaigl, M. Hruška a V. Mizera, ale buď je vychytal svými neuvěřitelnými zákroky brankář Kačic, nebo bránu minuli. Tu největší šanci zahodil Peři, když šel v 39. minutě sám na brankaře a napálil to přímo do něj. Soupeř měl jen dvě střely na bránu z dvaceti metrů, které šly mimo a jednu tutovku. Tu ale svým bravůrním zákrokem zlikvidoval v 35. minutě nestárnoucí Brzda a tak se šlo do šaten za nerozhodného stavu 0:0.

Do druhé poloviny zápasu nastoupily oba týmy beze změn a znovu se hrál hezký fotbal. Hned ve 49. minutě šel opět sám na brankaře Peři, ale udělal tu samou chybu jako v prvním poločase. Prostě neměl svůj den. V 59. minutě zahrával soupeř přímý kop z dvaceti metrů, ale střela šla naštěstí jen do břevna. V tu chvíli už všichni tušili, že tento zápas bude jen o jedné brance a ten kdo ji dá, vyhraje. V 82. minutě přišlo druhé střídání Hrachovce. Hřiště opustil zraněný J.Vaigl a do zápasu nastoupil v tu chvíli ještě nic netušící žolík M. Vykydal. Ten v 84. minutě centroval dlouhý balón na V. Mizeru, ten šel sám na brankaře a chladnokrevnou střelou po zemi rozhodl zápas na konečných 1:0.

SK Hrachovec "B" : Sokol Kateřinice "B" - 1:0

Sestava:

Tomáš Brázdil, Tomáš Koliba, Jarda Vaigl, Stanislav Volek, Michal Hruška, Milan Palička, Jan Skalka, Martin Vykydal, Petr Melichařík, Vojta Mizera, Marek Jež, Zbyněk Konvičný,Luboš Vašát, Mirek Vašát, Radek Vaigl

 

 

(S.V., PeM)

—————

Zpět