Manželé Anna a Jaroslav Ondruchovi oslavili zlatou svatbu

22.05.2013 22:02

 

18. května 1963 uzavřeli svůj sňatek manželé Anna a Jaroslav Ondruchovi. Před několika dny uplynulo celých padesát let od chvíle, kdy si řekli ano.18. května 1963 uzavřeli svůj sňatek manželé Anna a Jaroslav Ondruchovi. Před několika dny uplynulo celých padesát let od chvíle, kdy si řekli ano., 350x256, 69.24 KBJe to už padesát let od chvíle, kdy se Anna a Jaroslav Ondruchovi vydali na společnou cestu životem. Poprvé si vyměnili prstýnky 18. května 1963 ve Valašském Meziříčí. Za půlstoletí stihli vychovat tři děti a radují se z šesti vnoučat a dvou pravnoučat.

K jejich krásnému jubileu jim přišel blahopřát místostarosta města Miroslav Krchňák. Vyzdvihl nejen jejich profesní činnost, které se v životě věnovali, ale i vzájemnou toleranci, lásku a starostlivost při výchově syna Jaroslava a dcer Lenky a Jaroslavy, kteří jim teď na oplátku dělají radost se svými rodinami. „Chtěl bych Vám popřát hodně zdraví a spokojeností do dalších let,“ popřál oslavencům Miroslav Krchňák.

Na otázku, co je podle nich důležité pro udržení dlouholetého vztahu, odpověděli: „Vzájemná tolerance, porozumění a pochopení pro potřeby toho druhého.“

Valašskomeziříčská radnice se připojuje ke gratulantům a přeje manželům Ondruchovým vše nejlepší do dalších společných let.

 
Anna a Jaroslav Ondruchovi. (800x535, 62.14 KB)
autor článku MěÚ V.M.

 

—————

Zpět