Místo fotbalu zápasy v bahně

30.08.2009 21:43


Dopolední liják proměnil hřiště v Podlesí v bahno, takže se víc bojovalo, než hrálo. Přestože jsme věděli o soupeři, že má výbornou úvodní dvacetiminutovku, totálně jsme úvod zaspali a probrali se až v 6. minutě. Jenže to už byl stav 2:0. Pak se hra vyrovnala a Petr Cahlík snížil na 2:1. Podlesí přesto ještě do poločasu odskočilo na dvě branky. Šance Petra Cahlíka a Skaláčka zůstaly nevyužity a další akce úspěšně brzdil domácí laik na pomezí zdvižením praporku, který požil víc, než měl (první půli ještě mohl chodit).
 Druhý poločas jsme měli výhodnější polovinu hřiště, protože z hlubokého bahna mnohdy míč nešel pořádně vykopnout a také to tam dost klouzalo (Standa Volek o tom může vyprávět). V 76. minutě dal kontaktní branku Fabi a domácí se zmohli jen na odkopávání míčů prakticky kamkoli. Branku jsme dobývali jako v házené, ale bahýnkem jsme to nemohli dotlačit za brankovou čáru. Navíc nepřesný sudí odpustil Podlesí ruku v pokutovém území a tím nás asi připravil o bod. V závěru jsme to už moc otevřeli a po jediném brejku přišel faul před šestnáctkou, trestný kop a bylo to 4:2. Po utkání ve sprše Béčko vypadalo jako stádo brávků a mytí se dost protáhlo, také proto, že v Podlesí voda ze sprch neteče, ale kape. Rychlejší by byla koupel v místním rybníce.

Podlesí B - Hrachovec B   4 : 2 (3 : 1)

Branky:

31. Cahlík Petr, 76. Fabian


Sestava:

Mičkal - Košárek, Volek , Vašát, Konvičný  - Janošek Tomáš, Peři, Matůš, Skalka - Fabian, Cahlík Petr, Střídali Vaigl J. a Janošek R.

střelec branky - Martin Fabian

 

(ReJ, PeM)

—————

Zpět