Mladší přípravka nabídla skvělou podívanou

30.08.2010 20:08

Mladší přípravka začala svoje mistrovské zápasy turnajem na domácí půdě v Hrachovci. Bohužel z turnaje sešlo, protože soupeř z Kelče z neznámých důvodů nedorazil. Uskutečnilo se pouze utkání s Kateřinicemi a byla to skvělá podívaná. Mladší přípravka je v Hrachovci poprvé a tak nikdo netušil, jak na tom budeme. Jenže tento nově utvořený tým má ve svém středu skvělého Lukáše Bajzika, který soupeři nasázel šest branek a měl hlavní podíl na vítězství Hrachovce. Hrál se fotbal ve vysokém tempu nahoru-dolů, byly k vidění opravdu krásné akce, góly, individuální průniky a výsledek 7:6 hovoří za vše. V obraně tvrdila muziku Kačenka Janošková a někteří starší spoluhráči (žáci), by si z ní měli vzít příklad. Sedmou branku přidal Ondra Malý.

SK Hrachovec : Kateřinice - 7:6

Branky:

Bajzik Lukáš 6, Malý Ondřej

Sestava:
Kovář Dominik - Grygar Jiří, Janošková Kateřina, Posad Jakub, Vrána Jiří, Vaigl Matěj, Bajzik Lukáš, Grejták Pavel, Matuštík Radek

 

A protože zmíněná Kelč nedorazila, dali si to oba soupeři ještě jednou, už jen přátelsky. Tentokrát to bylo smírně 8:8 (branky Baisik Lukáš 4, Vaigl Matěj 4).


 

(ReJ, JaO)

—————

Zpět