Mladší žáci vezou další bod

18.10.2010 23:37

V neděli 17. října na sebe v rámci okresního přeboru mladších žáků narazila mužstva domácí Vidče a SK Hrachovec. I přes velice studené počasí se bylo na co koukat. Obě mužstva předváděla velmi pohledný a běhavý fotbal, který se všem přítomným musel líbit.

Domácí šli do vedení po brejku a špatné domluvě mezi obráncem a brankářem Hrachovce - 1:0. Po obdržené brance zvýšili hráči Hrachovce svoji snahu. Po autovém vhazování zahrál domácí obránce v pokutovém území rukou a kopala se penalta. Míč si postavil Václav Vozák, brankář jeho první střelu chytil, ale na dorážku už nedosáhl - 1:1. To se stalo v 18. minutě. Za dalších pět minut se stav měnil znovu. Ondra Janošek se krásně uvolnil a křižnou přízemní střelou k tyči nedal brankáři šanci - 1:2.

Po změně stran se hra vyrovnala. Naši měli tři vyložené šance, Danek Musil pěkně vystřelil, ale brankář vyrazil na roh. Po rohu byl blízko k další trefě Martin Ondruch, ale ani on neprostřelil hráz těl před bránou. Po další akci Vaška Vozáka nedosáhl na jeho centr Ondra Janošek. Platí, nedáš, dostaneš. Po dlouhém výkopu brankáře domácích se k balonu dostal jejich kapitán a po samostatné akci vsítil svou druhou branku v tomto utkání. Bylo to opět po naši pravé straně, kde se nestačil vracet ani záložník, ani obránce. Na konci utkání měli domácí možnost zahrávat několik rohů a pomoci přispěchal i brankář Vidče, který svým vzrůstem všechny převyšoval. Naštěstí jsme ale odolali závěrečnému tlaku a vezeme domů bod.

Vidče : SK Hrachovec 2:2

Branky:

18.´ Vozák Václav, 23.´ Janošek Ondřej

Sestava:

Brádil Filip - Musil Danek, Šafář Josef, Janošek Ondřej, Bajzík Lukáš, Vozák Václav, Ondruch Martin, Španiel Roman, Kovář Dominik, Grejták Pavel

 

...do brány se tentokrát postavil Filip Brázdil

 

(ReJ)

—————

Zpět