Možný hatrick Broňovi Trtíkovi překazilo zranění.

16.10.2012 12:01

 

 SK Hrachovec  -  Spartak Jablůnka  3-1  /1-1/

Po čtvrteční dohrávce ,kde naši hráči podlehli Zašové se v neděli postavili proti týmu Jablůnky.

Nespokojenost trenéra Janoška odnesli někteří hráči nezařazením do základní sestavy, ale herní pohodu z minulých zápasů to nijak nepřineslo. Šance L.Vrány z 1.minuty , střely M.Ježka a E.Nečase a B.Trtíka končily mimo branku hostů a tak zahrozili hosté a těsně před půlí vsítil ze skrumáže  branku Smílek. Naštěstí se nám hned z protiútoku podařilo vyrovnat a to když se poprvé trefil v hrachoveckém dresu B.Trtík, který tečoval střelu E.Nečase 1-1.

Do druhého poločasu nastoupili naši hráči aktivněji , ale branku přinesla až standartní situace. Prosadil se opět B.Trtík krásnou hlavičkou z velkého vápna. Další šance byly k vidění na obou stranách a naši obranu musel poržet dvěma výbornými zákroky L.Vaigl. Klid na kopačky přinesla až branka L.Vrány na 3-1, kde ho krásnou přihrávkou vybídl k zakončení E.Nečas.

—————

Zpět