Nedisciplinovanost Nedašova pomohla oslabenému Hrachovci k zisku tří bodů.

09.04.2012 00:00

SK Hrachovec "A"  - Nedašov  2 - 0    /  2 - 0 /


Hodně špatně se ve čtvrtek po tréninku  cítili  trenéři Matůš a Janošek , když se jim díky nemoci omluvily hned  dvě opory mužstva, na které přišla  náhlá chřipka.( Jež , Vrána L.)
Riskantní tah ,kdy do útoku postavili  nového gólmana  Navrátila  a  do branky  brankaře  rezervy Jana Kocandu / který zachytal výborně / se jim vyplatila hned v 7. minutě a to když  po důrazu a rychlé kličce vsítil první  gól  " hanácký Maradona" Ondřej Navrátil.
Otřesení hosté , se po trochu důraznější hře domácích, předbíhali v urážkách hlavního rozhodčího Perutky , kterého v 25 minutě natolik urazil hráč  č.14, že  ihned viděl kartu červené barvy.  Šance se nadále  vyskytovaly  na obou stranách , ale pokaždé  dobře zasáhli oba gólmani . Ke konci poločasu se nejprve dožadovali hosté pokutového kopu, ale udeřilo vzápětí  na opačné straně a to když David Varga odcentroval a jeho polocentr, polostřelu  usměrnil do sítě Radek Vaigl.
Hosté v druhé půli v deseti, vsadili vše na nakopávané balóny,které však výborně hrající  hrachovecká obrana, pod  vedením nového, zastupujícího kapitána  Martina Vaigla, odvracela výborně a hosty do žádných šancí  nepouštěla. Ke konci zápasu se již jen blýskl  nedašovský  záložník,který po běžném faulu  uviděl žlutou kartu, ale když ukázal na sudího  známý výraz s prostředníčkem, mohl ještě stihnout teplou vodu ve sprchách o něco dříve.
Sestava:  Kocanda J., Skalka, Adamík, Vaigl M. , Tvarůžek, Mizera /71.Jež/ , Cahlik M./80.Cahlik P./ , Varga D.,  Miškařík , Navrátil O. /84. Volek A./,  Vaigl R.
 

VaR

—————

Zpět