Neproměnění šancí a trochu štěstíčka hold chybělo .

25.09.2012 09:53

Val. Polanka  - Sk Hrachovec  1-1 / 0 – 0 /
Pěkné počasí a fotbal na úrovni se hrál ve Val. Polance, kde zavítali naši borci.
Jak již napovídá nadpis tohoto článku, o vítězství jsme se připravili sami a to neproměňováním šancí, do kterých nás horko těžko pouštěla domácí obrana.
Kdo očekával  tlak domácích, či nějakou oťukávanou , tak byl na omylu.Od začátku se hrál fotbal  povětšinou na půlce domácích. Střela L. Vrány z voleje, po zahraném rohovém kopu, jen těsně minula branku , posléze nebyl uznaný gól L.Vránovi (pro údajné postavení mimo hru). Chvíli na to chyběl D. Vargovi půl krok k zakončení z malého vápna.O  3 min později  míjí střela M.Cahlika branku domácích.Ti se dostali dvakrát k zakončení až v půli prvního poločasu, ale vše hrachovecká obrana  stačila zablokovat. Pak se již opět dohrával zápas na domácí půli. Nečasuv  trestný kop skončil jen na tyči a sólo L.Vrány vytěsnil brankář Kolínek na roh.
V druhé půli zaspali naši hráči prvních 15. min , kde varování z kopačky Gergely  lapil L.Vaigl , ale druhou šanci Trčky již  naše  obrana nezvládla. 1-0.
Tohle byla chladná sprcha pro hráče Hrachovce a ti opět začali hrát svou hru a vytvářet si tlak a následné šance.
Centr L. Vrány  přiklepl  D.Varga  nejzkušenějšímu E. Nečasovi,  ale ten  stejně jako o 3 minuty později,  míjí branku .V  69. min.  odolala domácí obrana i zakončení M. Konvičného, který se objevil před brankou sám , ale jeho lob lapil gólman domácích.
Až v 72. minutě se naši hráči dočkali zaslouženého vyrovnání a to když D. Varga, snad na potřetí, prostřelil ze skrumáže bodlem  vše co mu stálo v cestě. 1-1.
Další šance se jen hrnuly , ale   hlavičky  M.Cahlika a  B. Trtíka  vyzněly do prázdna , střela L. Vrány míjí branku a  do gólové střely  E. Nečase  se na poslední chvíli vrhnul domácí obránce, který ji vytlačil na rohový kop.
„Zlatý bod „ zaznělo ze střídačky domácích, po konečném hvizdu sudího Holuba, a  my můžeme jen konstatovat , že ztrácíme na čelo tabulky 2. body.
 

—————

Zpět