Nevadí, že nevyhrajeme, aspoň se zasmějeme

09.05.2009 18:38

V páteční podvečer naši hráči rezervního týmu předvedli výkon na úrovni "pralesní "ligy. Na umělce Valašského Meziříčí je přehrála domácí Krhová. Petr Cahlík tradičně zahodil tři jasné tutovky, zato soupeř vystřelil čtyřikrát na bránu a bylo z toho pět branek. Tu poslední vstřelil po nedorozumění s brankářem Petrnkem Jarda Vaigl hlavou do vlastní brány. Petr Markl sice snížil, ale branka po signalizaci domácího pomezního neplatila pro údajný ofsajd. Ten totiž zvedal praporek preventivně při každé akci našeho týmu. Náš pomezní rozhodčí (Standa Volek) dělal ve druhé půli na protest to samé a tak jsme se měli alespoň čemu zasmát. Podvečer to byl, ale dosti smutný.

 

Krhová : SK Hrachovec "B" - 5:0

Sestava:

Petrnek Ivo, Konvičný Martin, Konvičný Zbyněk, Vaigl Jaromír, Janošek Tomáš, Jež Marek, Janošek René, Matůš Radek (CHassard Michael), Ryszka Martin, Melichařík Petr, Cahlík Petr (Markl Petr)

 

(ReJ, PeM)

—————

Zpět