Oslabené Béčko tentokrát nebodovalo

15.06.2010 22:11

Obě naše družstva mužů hrála současně, takže logicky dostalo přednost Áčko. Bohužel někteří postup slavili déle než je zdrávo a na nedělní mač jim nezbyly síly (nebo že by manželky řekly ne?!). Ve dvanácti lidech a bez pomezního (a to nebylo poprvé), ale za to uvolněné, nastoupilo hrachovecké Béčko proti Lužné, která se ještě obávala sestupu. Hrál se průměrný fotbal a první se trefili naši hráči. Po centru René Janoška se ve 20. minutě prosadil hlavou nejmenší hráč na hřišti Martin Vykydal. Domácí vyrovnali ještě před poločasem z evidentního ofsajdu.

Po hodině hry nastřelil Honza Skalka tyč a Lužná šla do vedení v 76. minutě. Hrachovec si vytvořil ještě dvě jasné tutovky, ale jak Honza Skalka tak Jarda Vaigl v koncovce zklamali. Béčko chtělo alespoň bod, leč nemá nic. Nevadí, Valašská Senice dostala klepec v Krhové a tak tabulku stále vede náš tým.

Lužná : SK Hrachovec "B"  2:1 (1:1)

Branka: 20.´ Vykydal Martin

Sestava:

Vaigl Vladimír - Vašát Luboš, Volek Stanislav, Janošek Tomáš, Vašát Miroslav, Košárek Miroslav, Brázdil Tomáš, Matůš Radek, Skalka Jan, Janošek René, Vykydal Martin, Vaigl Jaromír

 

...nejmenší hráč na hřišti Martin Vykydal

 

(ReJ, PeM)

—————

Zpět