Ostudná blamáž v Choryni

20.04.2010 19:44

Na vedoucí tým se soupeři budou chtít vždy vytáhnout a to platilo i v Choryni, která povolala snad veškeré možné posily z jedničky. To ale rozhodně není výmluva. Naši hráči zápas odflinkli, přísnější měřítko snese pouze veterán Luba Vašát (už jen Brzda toho pamatuje víc), ostatní zápas odchodili. Ovšem bez bojovnosti to nepůjde, soupeři jsme body doslova darovali a uřízli si pořádnou ostudu.

Domácí byli od začátku lepší a Brzda v bráně se nenudil. Ve 20. minutě šli do vedení, prosadil se Hadvičák. Vzápětí po chybě obránce srovnal na 1:1 René Janošek. Jenže po půlhodině domácí znovu vedli, když rohový kop zatočil jeho exekutor s pomocí tyče přímo do brány. René Janošek po akci Mattyho znovu vyrovnal, ale branka pro odmávaný ofsajd nebyla uznána. Po gólu volaly i šance Peřiho, který těsně minul a Petra Cahlíka, ten hlavou netrefil odkrytou bránu.

Po obrátce Hrachovec brzy inkasoval třetí gól a bylo vymalováno. V závěru přišel ještě další, dost smolný, ale konečný výsledek 4:1 asi odpovídá průběhu.

Dnes z fotbalu bolely oči. Utkání v Choryni je minulostí,teď už se musíme dívat dopředu, čeká nás derby z Jarcovou a to musí být o něčem jiném.

Sokol Choryně "B" : SK Hrachovec "B" - 4:1 (2:1)  branka: 23.' Janošek René

Sestava:

Brázdil - Vašát Lubomír, Volek Stanislav, Janošek Tomáš, Vašát Miroslav - Skalka Jan, Melichařík Petr, Vaigl Jaromír (37.' Vykydal), Matuš Radek (70.' Šafář) - Cahlík Petr, Janošek René

Hrachovecké béčko tentokrát padlo.

 

(ReJ, PeM)

—————

Zpět