Poděkování všem, co nám pomáhali

08.07.2009 20:47

Děkujeme vám všem, kterým není lhostejné dění u nás, v tom malém, ale krásném Hrachovci.

Olympiáda v Hrachovci vznikla při zájezdu hrachovčáků na ME 21 ve fotbalu, které bylo na Slovensku tuším v roce 2000. Tehdy se zdravě hecovali dolňáci s …(nechtějí být jmenováni). To jen tak pro zajímavost. Bylo nám již tehdy jasné, že abychom poseděli celá dědina a jako sousedi se pobavili a pokecali, jak je dole a jak na vrchním konci, musíme něco zorganizovat. Proto náš první dík patří Pavlovi Vašutovi, který do toho šel s námi jako první a musím podotknout, že byl velký pesimista :-). Po prvním ročníku, kdy jsme byli překvapeni účastí a nadšením všech lidiček jsme již poznali, že jsme si upletli na sebe tak trochu bič. Ale pěkný bič. No nic dost bylo vzpomínání a raději přejdu k tomu co je v nadpisu tohoto článku.

Nevím u koho začít dřív a nerad bych na někoho zapomněl. Takže začneme od příprav. Velké díky klukům z vagónu - Honzin, Kneblis , Šichty, Kory, Tom Koliba, Foglis a spol. Dále klukům ze Štěpánova  - Jonáš Navrátil, Ondra Drápela a spol. Klukům z Koutů - Jarda Pele a bratránkovi za super trat´ na cyklokros. Dále musíme poděkovat za pomoc holkám - Hance Radové, Katce Věžníkové, Vendě Kneblové, Dejně Šichtářové a všem co nám pomohli ručkama, jak mohli. A dále jádru HOH - Petru Cahlíkovi, Danu Drápelovi, Hance a Vlastíkovi Navrátilovým, Blance Mičkalové, Turkovi (Romis Vajgl), Lumíru Kneblovi za přípravu kurtů, Jardovi Strakovi a spol. a všem rozhodčím. Nemůžu zapomenout na Petra Mizeru, který je hlavní hybnou pákou těchto stránek a člověk, který obětuje hodně času, abychom si takto mohli někdy zavzpomínat, jaké to bylo krásné a bez něj a jeho fotek a reportáží by to nešlo. Za ozvučení a velkou pomoc při všem jako vždy rodině Děckých (moc dík),  Játrovi za půjčení stanů a výčepů, Vlastikovi Vaiglovi za totéž, Pedrovi za návoz a odvoz všeho, hasičům Hrachovec za zapůjčení Avie, myslivcům za super jídlo a střelnici, Domečku za krásné medaile, Ladikovi Vaiglovi za super super ceny, Cyrilovu pekařství za frgály, Skaláčkovi za bagety, firmě Fana za Tranzita , obchodu-Macháčci Zašová za zboží, nejmenovanému pánovi za to, že mě naučil odpalovat ohňostroj a sehnal nám jej (příští rok slibuji ještě větší).

A na konec jsme si nechali s dovolením naši rodinu. Naše manželky, že to chápou (Andri dík za malou), pak našemu nejmladšímu bratrovi, který konečně pochopil co je to být Vaigl v Hrachovci a starat se o vše - Jarys dík moc. A na závěr rodičům - Lidce a Čeňovi Vaiglovým, kteří nás to vše naučili (organizaci) a my děláme nyní jen to, co oni dělali pro Hrachovec, když jsme ještě byli malí.

Díky Vám všem, bez vás bychom to nezvládli. A díky, že jste přišli!!!

Radek a Martin Vaiglovi

Hrachovecké olympijské hry 2009

 

—————

Zpět