Poslední zápas přinesl přestřelku

31.10.2011 17:11


Naši fotbalisté zajížděli na poslední zápas podzimní části do nedaleké Jablůnky. Nikdo by před zápasem, před kterým došlo k odvolání trenéra Mihajlova, nepředpokládal, co se během 90 minut může na hřišti stát.

Od prvních minut se nečekalo na žádné otrkávání či vyčkávání s čím soupeř přijde a jakou kdo zvolí taktiku. Připadalo to, jako kdyby měli všichni aktéři zápasu v hlavě myšlenku: „zvítězíme jen tehdy, když dáme o gól více než soupeř.“  Útočné akce se přelévaly z jedné strany na druhou, ale jen na té hrachovecké byly více nebezpečné a hlavně řádně dotažené do konce. Stav 1:3 o poločase byl vcelku zasloužilý, vždyť na vyložené šance to bylo tak 4:8 v náš prospěch a na obou stranách se spíš více útočilo, nežli bránilo.

Hrachovec šel do druhého poločasu s tím, že si pojistí výsledek zlepšenou obranou a pokusí se vsítit ještě nějakou tu branku. Až do stavu 1:6 pro náš tým bylo vše v pořádku a celý tým už se viděl na ukončení ve Sportbaru, kde byl přichystaný výborný srnčí guláš (mimochodem díky Čeňo), ale domácí hráči to ještě nezabalili. Začaly se kupit chyby v obraně a záloze a nebýt našich útočníků, kteří proměňovali každou druhou šanci, skončil by zápas, kdo ví jak. Větší přestřelku jsme v hrachoveckém fotbalu nepamatovali a tak jsme rádi, že vyšla lépe pro náš tým.

Jablůnka : SK Hrachovec A – 5:8
 

(RaV)

—————

Zpět