Povinné vítězství

26.10.2010 20:45

Remízový král z Hrachovce se konečně dočkal vítězství. To se sice očekávalo, ale rodilo se těžce a rozhodnutí padlo až v poslední desetiminutovce. V brance nastoupil poprvé Jožka Šafář, chyběl pouze Filip Brázdil. Kluci ale hráli zakřiknutě, bez nasazení a snad si v podvědomí mysleli, že se poslední Jarcová porazí sama. Hosté zkoušeli nasadit svého odchovance, který ovšem nyní hájí barvy Valmezu, ale jejich trapný tah byl překažen. To neunesl jeden z dědečků a svým primitivním chováním plným nevybíravých slov provokoval domácí. Takoví rádoby fanoušci se opravdu často nevidí.

Jarcová se už v 5. minutě dostala do vedení, čímž naši hráči ještě více znervózněli a v této fázi předváděli doslova holomajznu. První pěkná akce se zrodila až ve 20. minutě a hned z toho byla vyrovnávací branka. Vašek Vozák si narazil s Danem Musilem a s přehledem zakončil. Za tři minuty předvedl individuální akci do té doby neviditelný Ondra Janošek a byl v pokutovém území sražen. Jenže Vašek Vozák zahrál pokutový kop laxně a nechal vyniknout brankáře.

O přestávce kluci sklidili kritiku a druhá půle byla o dobývání hostující branky. Jenže střely z dálky míjely cíl a chyběl důraz před bránou. Až v 50. minutě po rohovém kopu Danek Musil střelou od tyče převážil misky vah na hrachoveckou stranu - 2:1. Hosté měli jedinou příležitost po trestném kopu, ale ten skončil na hrachovecké zdi. Tři minuty před koncem, po akci na jeden dotek, vyšachovali obranu Ondra Janošek s Dankem Musilem a Dan dával prakticky do prázdné brány - 3:1. Hrachovec se po šesti utkáních dočkal výhry a v tabulce se posunul výše.

Podzimní část tímto utkáním byla ukončena a nyní budou na pořadu halové turnaje. Teď si ale všichni dají šest týdnů "voraz" a sejdou se až 11.12.2010 na turnaji v Zašové.

 

SK Hrachovec : Jarcová - 3:1

Sestava:

Šafář Josef - Španiel Roman, Ondruch Martin, Musil Daniel, Vozák Václav, Janošek Ondřej, Bajzík Lukáš, Kovář Dominik, Grejták Pavel, Posad Jakub

 

 

(ReJ)

—————

Zpět