Princezny leštily podlahu

02.03.2010 23:40

Poslední únorový den uspořádal oddíl fotbalové přípravky SK Hrachovec tradiční dětský karneval v místním kulturním domě.

Pořadatelé ve spolupráci s rodiči připravili skvělou akci s výborným občerstvením a bohatou tombolou, které se zúčastnilo přes sedmdesát masek. Celá plejáda princezen, zvonilek, kovbojů, supermanů, medvídků, čertíků a dalších postaviček z večerníčků se náramně bavila. A aby ne, když celé odpoledne báječným způsobem moderovala paní Eva (mimochodem oblíbená paní vychovatelka ze ZŠ Šafaříkova). Dětičky si zasoutěžily, po každé hře byly odměněny nějakou dobrůtkou nebo jiným dárkem a ani nevadilo, že kluci někdy vyhráli panenky a holčičky pro změnu autíčka. Tančilo se a ty nejmenší ratolesti důkladně leštily podlahu. Zejména princezničkám v bílých šatičkách to pak náramně slušelo.

Bylo to příjemné odpoledne a zaplněný sál se bavil a o to bylo nejdůležitější. Poděkování patří nejen pořadatelům, ale také sponzorům z Hrachovce a okolí. Výtěžek této akce bude použit na letní tábor (soustředění) hrachovecké fotbalové přípravky, na který se už nyní těšíme.

 

(ReJ, PeM)

—————

Zpět