Přípravka má za sebou skvělou sezónu

05.08.2010 12:01

Hrachovecký fotbalový potěr vzorně reprezentoval náš klub a konečné druhé místo je toho důkazem. O výsledky ale až tak nejde. Samozřejmě každý raději vyhrává, ale důležitější je zápal pro míč kopaný a hlavně, na jejich zápasy se dalo opravdu koukat, už to zkrátka mělo hlavu a patu. Obrovský kus práce odvedli pan Hájek a pan Nikl, bez nich by to neklapalo a hlavně díky nim kluci obrovsky fotbalově vyrostli. Pan Hájek avizoval ukončení trenérské kariéry, ale my všichni v Hrachovci pevně věříme, že do toho půjde znovu, pořád klukům má co dát a jeho zkušenosti jsou nedozírné.

Naši skupinu vyhrála suverénním způsobem rezerva Juřinky. Nás může těšit, že jedinou prohru jim uštědřila naše přípravka a další dvě utkání s tímto celkem skončily nerozhodně. Z dvaceti utkání Hrachovec 13x vyhrál, 4x remizoval a pouze třikrát odešel poražen. Soupeřům nasázel parádních 87 branek, přičemž inkasoval pouze 32. A to ještě opora v bráně Filip Brázdil několikrát chyběl (ten zatracený hokej). Do povědomí vejde historicky nejvyšší vítězství s Choryní  19:0. Velkou posilou se stal Danek Musil. Jeho rychlost a důraz na soupeře platil a rovněž jeho tréninková morálka byla na jedničku. Tradiční oporou byl Vašek Vozák. Ten ač nerad musel někdy zaskakovat v obraně, ale i tam byl vynikající. Společně s Ondrou Janoškem táhli tým střelecky, oba si připsali 27 přesných tref. Sekundoval jim Danek Musil s 10 zásahy, 5 gólů dal Martin Ondruch, 4 Lukáš Bajsik, 3 Roman Špaiel, 2 Petr Pobořil a do střelecké listiny se zapsala i Kačenka Janošková, Ondřej Malý a nejmenší hráč s trenýrkama až po kotníky Matěj Vaigl. V obraně hrál výborně, pokud byl fit, Jožka Šafář, ale neztratili se ani Jirka Grygar, Dominik Vavřina, Jakub Posad, Dominik Kovář, Jirka Vrána a Jakub Adámek.

Od nového ročníku se ti starší přesunou do mladších žáků a ostatní budou kopat za mladší přípravku. Doufáme, že naši malí fotbalisti se budou dál zlepšovat a fotbalově růst a že naše řady se rozšíří o další milovníky tohoto sportu. Nejen k tomu poslouží letní soustředění v Trojanovicích (16.-20.8.2010), na které se již všichni těšíme.

Na závěr chceme poděkovat všem sponzorům a rodičům, kteří s námi cestovali na venkovní utkání. Aby se na někoho nezapomělo nebudeme raději jmenovat, ale moc a moc díky. Bez Vás všech by to šlo jen stěží.

 

...obrovský kus práce odvedli pan Hájek

...a pan Nikl

 

(ReJ, PeM)

—————

Zpět