Přípravka prohrála po boji v Karolince

06.09.2010 22:15

Naši nejmenší změřili síly s domácím týmem Velkých Karlovic + Karolínky a po srdnatém výkonu odešli poraženi 6:3. Znovu se ale bylo na co dívat.

V první půli jsme byli lepší, ale domácího brankáře překonal pouze Lukáš Bajzík a sami jsme dvakrát inkasovali. Po změně stran přidali domácí třetí gól, ale Pavel Grejták snížil bombou pod břevno. Naši vrhli všechny síly do útoku, snad pět šancí vychytal brankář a tak soupeř trestal po brejkových situacích. Na 5:3 ještě snížil Lukáš Bajzík svou druhou brankou. Náš kapitán vstřelil v minulém kole šest branek, karlovjané si toho byli vědomi a Lukáše důsledně hlídali. Přes šest inkasovaných gólů zahrála solidně obrana Pavel Grejták, Kačka Janošková alias Řepka a Jirka Grygar. Přesto tento nově utvořený tým znovu ostudu neudělal.

Chcete vidět bojovný fotbal se stoprocentním nasazením?  Tak to se přijďte podívat v neděli 12.9. v 10:00 hodin. Hrajeme na domácím hřišti proti Kateřinicím.

Velké Karlovice + Karolinka : SK Hrachovec - 6:3 (2:1)

Branky: 5.´ a 46.´ Lukáš Bajzík, 36.´ Pavel Grejták

Sestava: Dominik Kovář - Kateřina Janošková, Jiří Grygar, Pavel Grejták, Jakub Posad, Jiří Vrána, Matěj Vaigl, Ondřej Malý, Lukáš Bajzík, Radek Matuštík

 

 

(ReJ, JaO)

—————

Zpět