Přípravka se usadila na špici

10.09.2009 19:39

Po dvou vcelku snadných výhrách nás čekal soupeř fyzicky vyspělejší, ale fotbalová kvalita byla na naší straně. Hutisku přes léto hráči "porostli", nebo možná byli starší, než povolují pravidla, přesto se hrálo většinou na polovině hostů. Vašek Vozák musel hrát stopera, čímž naše ofenzíva ochabla. V první půli se hosté ještě ubránili, přestože jsme si vypracovali několik slibných příležitostí.

Po přestávce se Vašek posunul do zálohy a hned z toho byla branka. Jeho nadýchaný centr uklidil hlavou do sítě Ondra Janošek - 1:0. Ve 30. minutabylo po střele Vozáka 2:0. Ve 37. minutě opět centroval Vozák a stačilo pouze, aby Janošek míč lehce přizvedl - 3:0. Deset minut před koncem skončila dělovka Vozáka znovu v síti - 4:0. Soupeř korigoval v poslední minutě, v době, kdy už dostali příležitost ti nejmenší z hrachovecké lavičky.

Velký počet fanoušků opět vytvořil našim borcům skvělou atmosféru. Takže vedeme tabulku s devíti body a v sobotu ve 13:30 čekáme doma těžkého soupeře, zatím neporaženou Choryň. Zatím!!!

SK Hrachovec : Hutisko-Solanec - 4:1(0:0)

Branky:

Vozák 2, Janošek 2

Sestava:

Brázdil -Vozák, Šafář, Pobořil, Janošek, Ondruch, Bajzík, Chára, Janošková, Adámek, Vaigl, Malý, Grygar

 (ReJ, PeM)

—————

Zpět