Přípravka vyhrála turnaj v Hošťálkové

15.03.2010 21:27

Sokol Kateřinice pořádal halový turnaj pro starší přípravku a pozvání dostal i náš tým. Hrálo se v tělocvičně ZŠ Hošťálková a školy ve Valašském Meziříčí jim mohou jen závidět.

Při účasti šesti družstev se s námi moc nepočítalo, favoritem byla Ratiboř, která se už několik let stará o svůj fotbalový potěr velmi dobře a většinou podobné turnaje ovládnou zrovna oni. A právě Ratiboř nás čekala v zahajovacím utkání. Trenéři Hájek a Nikl zvolili výbornou taktiku, když se nezaměřili pouze na obranu a naopak kluci hráli velmi útočně. To soupeře natolik zmátlo, že než se vzpamatoval, prohrával po střelách Ondry Janoška 2:0. A než mu došlo, že nejsme žádni nazdárci, přidali Petr Pobořil a Ladik Dobeš další branky a zrodila se výhra 4:0. Skvělý úvod. Kluci si pak vybrali oddechový čas a "pouze" remizovali s Fryštákem 1:1, když autorem gólu byl Vašek Vozák. Poté si s chutí zastříleli proti Hošťálkové - 6:0 (Janošek 3, Vozák 2, Roman Španiel) a nejvíc se nadřeli proti domácím Kateřinicím, když na turnaji poprvé a naposled prohrávali. Zápas ale po brankách Dobeše a Janoška otočili. V posledním utkání jsme si poradili se Štípou v poměru 2:0 a jasným způsobem turnaj ovládli.

Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Vašek Vozák. Filip Brázdil sice ocenění nedostal, přestože obdržel pouze dvě branky, což bylo ovšem dílem celého kolektivu a klukům patří velká pochvala za vzorný přístup, nasazení a bojovnost. Vítězství v turnaji bylo zcela zasloužené, pro některé možná překvapivé, ale ne pro realizační tým Hrachovce. Věříme v další úspěchy, protože na hráčích je vidět velká snaha a také to, že se fotbalem baví.

 

ZLATÉ MEDAJLE vybojovali tito borci:

Filip Brázdil, Václav Vozák, Petr Pobořil, Martin Ondruch, Roman Španiel, Ondřej Janošek a Vladimír Dobeš

 

Pořadí Mužstvo Skóre Body
1. SK Hrachovec 15:2 13
2. Kateřinice 12:10 9
3. Ratiboř 10:9 9
4. Fryšták 16:9 7
5. Štípa 11:12 6
6. Hošťálková 1:23 0

(ReJ, JaO)

—————

Zpět