Rezerva se veze na vítězné vlně

05.10.2009 16:23

Sestava oproti vítěznému utkání v Jarcové doznala velkých změn, ale na výkonu to nebylo příliš znát. Od úvodu jsme dobývali soupeřovu svatyni, ten ale s námi hrál vyrovnanou partii pouze patnáct minut a pak se spíš soustředil na žvanění a neustálou kritiku sudího. V 7. minutě potrestal Cahlík chybu hostující obrany v čele s gólmanem a šli jsme do vedení. Pak rozhodčí Škrobák pustil ofsajd a hosté šli na Brzdu sami. Ten ale znovu prokázal, že má formu jako hrom a útočníka si doslova vychutnal. Petr Cahlík si připomněl jarní "paličskou" formu při dvou zazděných tutovkách, podobně si počínali i Fabi s Peříčkem.

Druhé dějství jsme se konečně trefovali do černého a pokaždé to byl Jura Tvarůžek alias Ryba. Při prvním gólu mu balón krásně posadil na hlavu Petr Cahel, druhý dorazil do opuštěné brány a při třetím jeho střelu tečovala obrana soupeře a míč zaplul pod břevno. Další šance jsme neproměnili , i když jich bylo, více než dost. Střídající David Miškařík mohl mít při jeho premiérovém utkání gólovou radost, dvakrát se ocitl v jasné šanci, ale nedal. Další slibné akce jsme nedotáhli do konce, jenže to nás nemusí mrzet, protože i tak byl výsledek zcela jednoznačný.

Teď by to chtělo znovu potvrdit body na domácí půdě proti rezervě Janové a navléci tak šestý vítězný korálek na šnůru, kterou jsme načali na počátku září. Béčko šlape a po zakolísání našich konkurentů se vyhouplo na druhou příčku.

Hrachovec "B" : Krhová - 4:0 (1:0)

Branky:

55.´ ,64.´ a 81.´ Tvarůžek Jiří, 7.´ Cahlík Petr

Sestava:

Brázdil, Janošek T., Košárek, Volek, Vašát, Fabian, Matůš, Konvičný Z., Melichařík, Cahlík P., Tvarůžek J., Jež, Vaigl J., Miškařík

 

(ReJ, PeM)

—————

Zpět