Rozhodla dvacetiminutovka hrůzy

14.06.2009 20:48


Hrachovecká rezerva nastoupila oslabena o Mattyho (svatba) a Juru Vránu (zranění). Naopak posilou byl Honza Vajgl, pouze však na jeden poločas. Začátek zápasu vypadal hodně slibně. Právě Honza byl faulován  asi dva metry před pokutovým územím a Renda Janošek z nařízeného přímého kopu hezkou střelou, která se otřela o břevno, otevřel brankový účet. Následně se do slibné šance dostal Petr Cahlík, ale moc si pokopl míč. Pak ale přišla dvacetiminutovka hrůzy v podání domácích hráčů a Podlesí se třikrát prosadilo po pravé straně - 1:3. Peří dvakrát selhal v koncovce a Honza hlavou minul.

Druhá půle byla o dobývání branky výborného Michuta st. Naši hráči si nedokázali poradit ani v přesilovce, když hosté neměli kým nahradit zraněného hráče. Pěknou střelu R. Vaigla a hlavičku Peříčka vychytal skvělými zákroky gólman hostí. Další hra ale byla bez nápadů a hosté se soustředili pouze na obranu. Málo platná již byla v 89. minutě proměněná penalta z dílny Tomáše Janoška po faulu na Rendu. Podlesí totiž již minutu na to kontrovalo čtvrtou brankou a bylo vymalováno.

Příští týden v předzápase "A" mužstva a posledním utkání sezóny to snad bude lepší.

SK Hrachovec  "B"  -  Sokol Podlesí "B"   2 : 4 ( 1 : 3 )

Sestava:

Mičkal Pavel , Vaigl Jarda, Volek Stanislav, Vaigl Radek, Skalka Jan (Krupica), Melichařík Petr, Janošek René, Janošec  J. (Volek Vlasťa), Konvičný Zbyněk,  Cahlík Petr, Vajgl Jan, (Janošek Tomáš)

 

(ReJ, PeM)

—————

Zpět


Diskusní téma: Rozhodla dvacetiminutovka hrůzy

Datum: 16.06.2009

Vložil: Jarys

Titulek: už před zápasem nepiju!!

měl by nad tím uvažovat každý kdo to nedodržel:-) hlavně Mates Krůpa, který mohl za všechny goly:-)ikdyž byl na hřišti jen pár minut

—————