SK Hrachovec "A" : Lhota u Vsetína

22.08.2011 21:50

Hosté velmi zkušeně otevřeli skóre ve 21. minutě prakticky z první šance zápasu – 0:1. Ve 27. minutě uviděl hostující hráč červenou kartu za faul na unikajícího Libora Vránu a hra na trávníku se vyrovnala. V 39. minutě předvedl Vrána, že přímé kopy jsou jeho silnou stránkou, na jeho přesnou střelu brankář nereagoval – 1:1. Do konce první půle ještě stihl Vrána orazítkovat brankovou konstrukci a ve 43. minutě šel Hrachovec poprvé do vedení – 2:1.

Do druhé půle nastoupila Lhota velmi aktivně a vůbec to nevypadalo, že chce zápas odevzdaně dohrát. Naopak předvedla několik slibných šancí, při kterých nechala vyniknout Laďu Vaigla v domácí bráně a svou snahu korunovala v 53. minutě – 2:2. Hrachovec převážil brankový účet na svou stranu v 69. minutě – 3:2. V 78. minutě strhl definitivně vítězství na stranu Hrachovce hlavou Petr Cahlík – 4:2 a tentýž hráč uzavřel opět hlavou po přesné přihrávce v 90. minutě – 5:2.

Hrachovec doma nechtěl prohrát, hosté ze Lhoty ale předvedli, že fotbal hrát umí, ale jeden hráč jim k lepšímu výsledku na hřišti chyběl.

SK Hrachovec „A“ : Lhota u Vsetína – 5:2

 

Tomáš na trávníku předvádí, že ho fotbal stále baví

 

(PeM)

—————

Zpět