Soustředění Trojanovice 2010

27.08.2010 11:47

Mládežníci SK Hrachovec (mladší žáci + přípravka) se připravovali na následující sezónu na letním soustředění, které se letos konalo v Trojanovicích. Ubytováni jsme byli v chatkách při hotelu KOKSAR, kam jsme se chodili také stravovat. Sedmnáct dětí, vedoucí Pavlína Vozáková a Marcela Ondruchová, trenérské duo Víťa Nilk a René Janošek a vedoucí pro zásobování a ranní tisk Jiří Vrána.

Ti všichni byli zpočátku rozladěni z nepřízně počasí. Déšť nás několikrát vyhnal z tréninkové plochy a tak jsme první den trávili převážně pod střechou. Druhý den se počasí dopoledne vylepšilo, takže plánovaný výlet na Pustevny se uskutečnil. Při větru ale výjezd lanovkou nebyl příjemnou záležitostí a zpáteční cesta "zkratkou" po strmém srázu byla spíše pro kamzíky, takže toho měli všichni plné zuby. Navíc v půli cesty začalo znovu hustě pršet. Kluci a jedna dívka ale únavu setřásli a do postele se jim příliš nechtělo a následné ponocování mělo vliv na výkon v přátelském utkání v Tiché. V chladném dopoledni nás kvalitní soupeř smetl 7:0!!! Výprask, jaký jsme dlouho nedostali. Odpoledne jsme borcům za odměnu přichystali náročnější trénink, ačkoli se některým moc běhat nechtělo. Počasí se třetí dne konečně obešlo bez srážek. Večerní táborák s delikátní opékanou klobásou neměl chybu. Další den byla mimo jiné v plánu návštěva koupaliště ve Frenštátě, ale byla dost zima a tak jsme se auty přepravili na krytý bazén do Rožnova, kde se děti i vedoucí vyřádili. Vyběhnout zhruba dvacetkrát schody nahoru na tobogán dá taky zabrat a každý do vířivky a sauny nemohl. Pátý den byl poslední lehčí trénink, následovalo složité balení, protože někomu trika, trenýrky či ponožky chyběly, někomu zase nadbývaly. Po příjezdu do Hrachovce jsme odehráli utkání proti maminkám, kterých se sešlo opravdu hodně a za velkého diváckého zájmu jsme je porazili 2:0 po brankách Lukáše Baisika a Tobiáše Skýpaly.

Poděkování patří všem rodičům, trenéru Víťovi Niklovi a také sponzorům. Bez těch všech by se podobná akce nedala uskutečnit. Takže zase za rok.

 

(ReJ, MaO, Vladimír Štěpán)

—————

Zpět