Třetí zápas = 9b a vedení v tabulce.

27.08.2012 10:43

 
SK Hrachovec – Sokol Francová Lhota  4-1  /4-1/

Vstup do zápasu se povedl našim hráčům na výtečnou . Běžela 2 minuta a po pěkném uvolnění a ještě hezčí nahrávce  L.Badoška  dobře postavenému M.Cahlikovi končí míč v síti. 1-0. Druhá akce po levé straně Hrachovce a opět výtečná nahrávka aktivního Badoška  na M.Cahlika ,od nějž se míč odráží k L. Vránovi a ten ,trochu se štěstím, lobuje hostujícího brankaře Číže . 2-0.  V 17.minutě vyslyšel fanoušky L. Vrána , který byl při chuti a dělovkou z dálky směřující do šibenice nechal vyniknout hostujícího gólmana , který míč vytáhl na spojnici. Hosté do té doby nevěděli kde jim hlava stojí a vůbec nepředváděli hru, odpovídající jejich kvalit a postavení v tabulce z minulé  sezóny ( 3.místo ).Ještě hůř to vypadalo s hostujícím celkem v 31. minutě a to když byl faulován na malém vápně E. Nečas  a z nařízené penalty nedal brankaři hostí šanci. 3-0.
První střela hostů z dálky  v 38 min. byla ale výstavní a její autor R.Matušinec  tak nastartoval svůj tým k aktivnější ofenzívě.  Výsledkem byla o 5. min později další povedená střela na branku Hrachovce .
Po druhé se již L. Vaigl nachytat nenechal a střelu vyrazil na roh.
V 45.min byl před pokutovým územím faulovaný E.Nečas a sám postižený uklidil míč do sítě bravurní střelou kolem zdi.4 – 1.
V druhém poločase se mohli zapsat do střelecké kolonky obě nové posily B.Trtík a L.Badošek, ale oběma překazil premiéru na domácím hřišti gólman hostů. 15 minut před koncem se hosté po pěkné kombinaci dostali do zakončení a jen díky dobře postavenému B.Trtíkovi , který míč směřující do branky vyhlavičkoval , nezdramatizovali konec utkání. K vidění tak již byly  jen dvě šance a to na obou stranách. Nejprve  hlavičku D. Volka  vytáhl gólman hostí na roh a na závěr nechal vyniknout domácího brankaře L.Vaigla  kapitán Fr. Lhoty, Roman Bambuch.
 

—————

Zpět