Tři body za druhý poločas

13.04.2010 20:33

Poprvé v jarní části se Béčko "posílilo" (Radek Vaigl, Jiří Tvarůžek, Michal Cahlík), ale na těžkém terénu se to v první půli neprojevilo. Hrál se nezáživný fotbal, chybělo nasazení, k vidění byly pouze nepřesné přihrávky a oba celky toho opravdu moc nepředvedly.

Druhá půle již byla o něčem jiném. Zatímco  hosté pokračovali v mizérii z prvního poločasu, naši hráči přidali na pohybu a důrazu a rázem soupeře dostali pod tlak. Z toho také pramenily šance. Po centru Luboše Vašáta a chybě hostujícího brankáře se neprosadil Zbyněk Konvičný a stejný hráč měl slibnou možnost z přímého kopu, leč bez efektu. Centr Petra Cahlíka po hezké akci letěl do území nikoho. Brzda v bráně byl pořádně prokřehlý, Senice ho ani jednou neohrozila. V 75. minutě výborně zacenroval Honza Skalka a Radek Vaigl hlavou přehodil vyběhnutého gólmana - 1:0. Hosté se nezmohli na zvrat, dvě jejich standardky šly mimo tyče a naopak Hrachovec definitivně rozhodl po přečíslení. Zkušeně zakončil sólovou akci mladší z Cahlíků - Michal.

Valašská Senice zůstala za očekáváním, Hrachovec si zasloužil tři body za druhý poločas, ale také svým výkonem nijak neoslnil.

SK Hrachovec "B" : Ajax Valašská Senice – 2:0

Sestava:

Brázdil Tomáš - Vašát Luboš, Volek Stanislav, Tvarůžek Jiří, Janošek Tomáš - Fabián Martin, Skalka Jan (76. Vašát Miroslav), Konvičný Zbyněk, Pírko (57. Cahlík Michal) - Cahlík Petr, Vaigl Radek (79. Vaigl Jaromír)

 

(ReJ, PeM)

—————

Zpět