V derby po deseti letech jsme dostali lekci

18.10.2011 19:32

Je to mu 10 let co jsme naposledy hráli v jedné soutěži spolu se Zašovou a pokaždé jsme byli bráni spíše jako favorité. Současnost je ale jiná , naši nejbližší východní, fotbaloví, sousedé lépe zapracovali své mladé fotbalisty do týmu a také díky stabilním oporám vybudovali velmi kvalitní tým.V Hrachovci se předvedli v první půli ve výborném světle a využili obou nedorozumění v obraně, kdy po dvou dorážkách do prázdné brány a střelecké nemohoucnosti domácích ,odcházeli do šaten s vedením 0-2. Je třeba podotknout , že domácím nebyl uznán regulérní gól za stavu 0-1, kdy rozhodčí p. Křenek z Val. Bystřice nezná výklad fotbalových pravidel /poznámka redakce/  a jasný otisk míče na rameni  hrachoveckého dresu č.15 odpískal jako ruku ,přitom pravidla  znějí takto: Rozhodčí nesmí považovat hru rukou jako přestupek, když : - se míč odrazí od ramena hráče.

Zdroj : oficiální web fotbalových rozhodčích moravskoslezského kraje.

Hrachovečtí fotbalisté doplatili opět na neproměňování šancí a tak po obléhání Zašovské branky v druhém poločase přišlo na místo vyrovnání z ojedinělé akce poslední, třetí ,zašovské K.O.

Naši hráči si za druhou půlku určitě zasloužili vyrovnání ,ale pokud neproměníme takové šance ,pak nemůžeme pomýšlet ani na vítězství .Zašová si za lekci z produktivity v tomto zápase výhru zasloužila ,protože nutno podotknout ,že za vyrovnaného stavu by se asi neuchýlila k takovémuto  bránění výsledku.

(RaV)

—————

Zpět