Vítězný návrat hrachovecké ikony!

24.05.2009 20:49

"B" tým se v současné době potýká s velkou marodkou a tak nastoupil k zápasu pouze s dvanácti hráči. Po vystřídání zraněného Janošce již zůstal na lavičce pouze osamocený Staňa Volek. Ve 14. minutě byl v pokutovém území sražen výborně hrající Radek Vaigl a Tomáš Janošek otevřel z pokutového kopu skóre (1:0). Valašská Senice jako lídr toho moc nepředváděl, za to Hrachovec hrál pohledný fotbal. Když se zranil také Honza Skalka, nastala velmi nečekaná situace. Do zápasu nastoupil takřka po patnácti letech veterán, kouč "A" mužstva a ikona hrachoveckého fotbalu Dušan Janošek. Na tribuně mu zůstalo nedopité pivo a tak se na hřišti pohyboval hlavně v blízkosti postranní lajny. Největší akci předvedl již v 5. minutě pobytu na hřišti. Zahrál protihráči na housle za obrovských ovací tribun. Nutno doplnit, že housle to byly výstavní. V 68. minutě hosté vyrovnali, i když Renda Janošek, jako pomezní rozhodčí, signalizoval ofsajd. Bohužel marně (1:1). V 72. minutě korunoval svůj skvělý výkon na hřišti Radek Vaigl vítěznou brankou na 2:1.

Hlavním vítězem dnešního zápasu byl Dušan Janošek. Prokázal velkou odvahu k návratu na trávník a také po letech dokázal, že uměl fotbalové diváky svou hrou vždy bavit. Dnes jsme se ovšem branky z jeho kopačky nedočkali. Snad příště.

SK Hrachovec "B" : AJAX Valašská Senice 2:1

 

(Dušanovy housle)

 

(ReJ, PeM)

—————

Zpět


Diskusní téma: Vítězný návrat hrachovecké ikony!

Datum: 25.05.2009

Vložil: Trenér

Titulek: Další posily

Příští zápas postavím aj Vránu st., ať může své rady z hospody ukázat i na trávníku.

—————

Datum: 25.05.2009

Vložil: Staňa

Titulek: Poděkování

Díky všem za obětavost a nasazení. Jdeme na postup.

—————

Datum: 26.05.2009

Vložil: Peři

Titulek: Re: Poděkování

Jo no,teoretická šance na postup snad ještě žije :-D Ale kdyžtak příští rok no....po výkonu proti Ajaxu nejde nevěřit:-D

—————

Datum: 27.05.2009

Vložil: šenkeřík

Titulek: pozvánka

dne 28.5.2009 se ve Sport baru u Ládě bude probírat samozdřejmě "teoreticky" šenkeříkova klička pro zájemce bude praktická část pokračovat o den později u Broně.
Zve školitel -Maty
(přijdťe všichni bude se hlasovat o prodloužení hřiště ,které si tato klička vyžádala)

—————

Datum: 31.05.2009

Vložil: maty

Titulek: reakce

pan šenkeřík by měl napsat své pravé jméno nebo to je nějaký kopáč který si léčí komplexi na "skvělých" fotbalistech?

—————