Vrána zaletěl do brány, pak šel hasit!

07.06.2009 19:39

"B" tým doslova utrpěl vítězství. Soupeře ze samého dna tabulky nepřitlačil před pokutové území, jak se očekávalo, ale hrál se poměrně vyrovnaný fotbal slabé úrovně. Ve 29. minutě po centru Petra Cahlíka otevřel skóre hlavou Radek Vaigl. To byla jedna z mála šancí prvního poločasu.

Ve druhé půli přidal druhou branku Jirka Vrána a s radostí se nechal vystřídat, aby mohl uhasit svou věčnou žízeň. Pavel Mičkal v bráně několikrát bravurně zasáhl a výrazně tak tým Hrachovce podržel. V závěru Matty trefil z přímého kopu pouze tyč překvapeného gólmana hostů.

Oproti vítěznému sobotnímu utkání "A" mužstva to byl dnes jen slabý fotbalový odvar, ale tři body znamenají jistou záchranu.

SK Hrachovec "B" : FC Dolní Bečva "B" - 2:0

Sestava:

Mičkal Pavel, Vaigl Jarek, Konvičný Zbyněk, Janošek Tomáš, Skalka Jan (Mizera Vojtěch), Janošek René, Melichařík Petr, Matůš Radek, Vrána Jiří (Janošec), Vaigl Radek, Cahlík Petr (Volek Stanislav)

 

(ReJ, PeM)

—————

Zpět


Diskusní téma: Vrána zaletěl do brány, pak šel hasit!

Datum: 08.06.2009

Vložil: šenkeřík

Titulek: hrejme rovnou ve svetrech

........... stejně nejhezčí dres v Hrachovci měl Staňa Volek , trochu podobný Jurovi Vránovi na hrudi ,možná ho má víc vybledlý, ale nejlepší ,bohužel bez čísla. Proto navrhuji ty dva oholit ať můžeme poslední zápas nastoupit všichni v jednotných......

—————

Datum: 08.06.2009

Vložil: Renda

Titulek: až na podzim

......hrát v "kožených"dresech je dobrý nápad,ale musíme počkat min.do podzimu,až nán dorostou taky takové pěkné pupky.

—————

Datum: 08.06.2009

Vložil: Staňa

Titulek: Pupek a svetr

Hoši soráč, tak takhle fotbalista vypadat nemá, jsem ostuda Hrachovce, ale když to vepřové a pivo je v Hrachovci tak dobré. Svetr mám pořádný, s takovým jsem se už narodil ne jako Jura Vrána, který jsi ho nechal na záda transplantovat. PS: Peťo Mizero to bude drahé.

—————

Datum: 08.06.2009

Vložil: Stano Zaječí

Titulek: každou rozječí

:))))))

—————

Datum: 14.06.2009

Vložil: maty

Titulek: oprava

co ste mi to dali za méno v sestavě!

—————