Vstup do sezóny se povedl

15.08.2012 09:57

SK Hrachovec – SK Lidečko  2 – 0

Do nového fotbalového  ročníku vstoupili naši fotbalisté vítězně a to když se jim podařilo zvítězit nad omlazeným celkem z Lidečka.
Vedení fotbalového klubu SK Hrachovec se pro tento ročník rozhodl pro již zmiňované nezařazení “B“ týmu a tím pro větší konkurenci v kádru. Dále tým posílili navrátilec z hostování Ing. Martin Konvičný , Nečas Eman (Val. Meziříčí),Volek David (Ajax Jesenice), Badošek Libor (Val.Meziříčí) a Trtík Bronislav (Zašová). Bohužel posledním třem hráčům  zatím nedorazily registrační průkazy a tak museli fotbalovému kláni, společně se zraněným Markem Ježem,  jen přihlížet.
První poločas byl vcelku vyrovnaný a nenasvědčovalo nic hladkému vítězství domácích.
Do druhého poločasu provedl trenér Dušan Janošek změny na krajích zálohy a hlavně zařazením D. Vargy a celkovým zlepšením hry našich hráčů, zapříčinily mnohačetné šance před gólmanem hostí, z niž se pak ujala dorážka střely do prázdné branky v podání Martina Vaigla . Druhá branka byla pak představení staronové, kdysi prvoligové,  posily Emana Nečase, který lobem přehodil brankaře Lidečka .
Zápas mohl skončit i větším brankovým rozdílem pro Hrachovec, ale  na druhou stranu musíme taky vyzdvihnout výborný výkon, nestárnoucího Ládě  Vaigla , který zneškodnil dvě šance hostů.
Začátek sezóny se našim borcům povedl a předvedená hra hlavně v druhé půli musela diváky potěšit, že se v Hrachovci bude hrát opět výborný fotbal a možná i opět slavit …..ale nepředbíhejme sezóna je dlouhá a teprve na začátku.
 

—————

Zpět