Zimní tréninky 2011

09.01.2011 19:28

První oficiální trénink bude v úterý 11. ledna 2011 v 18:00 hodin. Tréninky budou společné pro "A" i "B" každé úterý a čtvrtek v 18:00 hodin. Scházet se budeme na fotbalovém stadionu ve Valašském Meziříčí u běžecké trati. Běhat se bude i mimo areál, tak choďte prosím včas. Hráči sebou budou mít patřičnou běžeckou obuv, protože se zpočátku bude pouze běhat pro získání fyzické kondice.

 

Nová pravidla tréninků pro "A" i "B"

Protože se v posledním roce 2010 dostala docházka hráčů na tréninky na úroveň nedaleké Jasenice, zavadíme nová pravidla. Každému hráči, který přijde na trénink, bude připsaná odměna v hodnotě 20,- Kč. Každému hráči, který na trénink nepřijde, bude udělena pokuta ve výši 20,- Kč. To znamená, že pokud hráč přijde na všech osm tréninků za měsíc, dostane od klubu 160,- Kč, ale pokud osmkrát nepřijde, zaplatí naopak 160,- Kč klubu on. Pokud bude mít hráč odpolední nebo bude nemocný, tak se včas omluví sms zprávou na číslo 775 207 209. Omluvit se může i těsně před tréninkem telefonicky nebo ústně, ale to už musí mít opravdu dobrou výmluvu. Výjimku budou mít studenti studující daleko. Ti obdrží celý bonus, pokud se včas dostaví alespoň na trénink čtvrteční.

Tato pravidla zavadíme ne proto, abychom někoho buzerovali, ale aby v tom byl alespoň trochu pořádek, protože uznejte, že tréninky ve čtyřech jsou tak na rozpuštění celého mančaftu.

 

za fotbalový výbor Staňa Volek

 

Zimní fotbalová příprava má v Hrachovci dloholetou tradici

—————

Zpět