Zlaté tři body

07.06.2010 22:44

Hrachovec se na vítězství hodně nadřel a silný protivník mu nedal nic zadarmo. Hráči Hrozenkova se představili opravdu ve výborném světle a byli více, než vyrovnaným soupeřem. Libor Vrána slíbil Béčku výpomoc a slovo dodržel. Gólově se sice neprosadil, ale jeho přítomnost v útoku byla pro hosty velkým nebezpečím. Skóre se měnilo poprvé v 15. minutě a to ve prospěch hostů – 0:1. Ještě do poločasu ale vyrovnal hlavou Petr Cahlík.

Petr měl svůj den a ve 48. minutě poslal Hrachovec do vedení, když využil přesnou přihrávku Libora Vrány – 2:1. Hosté se snažili o vyrovnání, jenže po hezké akci a následném ostřelování jejich branky si jeden z obránců zahrál na volejbalistu a byl rád, že ho shovívavý rozhodčí Tetér neposlal do sprch. Pokutový kop s notnou dávkou štěstí proměnil Tomáš Janošek (3:1) a pečetil tak konečný výsledek a zlaté body pro Béčko.

Po prohře Leskovce stačí uhrát ve zbývajících čtyřech utkáních tři body a bude hotovo.

SK Hrachovec B - Nový Hrozenkov  3:1 (1:1)

Branky:

35.‘ a 48.‘ Cahlík Petr, 63.‘ Janošek Tomáš z pokutového kopu

Sestava:

Vaigl Vladimír, Vašát Luboš, Mičkal Lubomír, Janošek Tomáš, Hruška Michal, Janošek René, Brázdil Tomáš, Fabian Martin, Melichařík Petr, Vrána Libor, Cahlík Petr, Volek Stanislav, Vykydal Martin, Vašát Miroslav

 

 

 

(ReJ, PeM)

—————

Zpět